Мета акції – привернути увагу світового співтовариства до незаконної анексії Криму внаслідок московської агресії у 2014 році

10 лютого у столиці Іспанії відбудеться міжнародна акція «Об’єднані прапором». Цього разу вона проходитиме під гаслом #LIBERATECRIMEA. Про на своїй сторінці у Facebook співорганізатор акції, голова Української патріотичної асоціації «Воля» Іван Вовк.

Суть акції «Об’єднані прапором – 2019», яку два роки тому започаткували українці Ірландії, –  прийом та передача естафети з великим кримсько-татарським прапором (4,5×3 м), який вже побував в українців Австралії, США, Канади, Нової Зеландії, Ірландії, Англії та Португалії.

Зі столиці Іспанії прапор передадуть українцям у Франції, а відтак – через усю Європу, Туніс, Ізраїль і Туреччину – він помандрує до Києва, де наприкінці червня відбудуться масові заходи за участі службовців Кабінету Міністрів України та представників української діаспори із країн, у яких відбулася акція #LIBERATECRIMEA.

«Мета акції – привернути увагу світового співтовариства до незаконної анексії Криму внаслідок московської агресії у 2014 році, а також підтримати кримсько-татарський народ у його прагненнях вільно жити на своїй автохтонній землі – Кримському півострові, що є невід’ємною частиною національної території України», – написав Іван Вовк.

Разом із кримсько-татарським прапором Європою подорожує також прапор ВМС України – на знак підтримки 24 українських військових моряків, яких після збройного нападу в Керченській протоці 25 листопада 2018 року захопили у полон прикордонники ФСБ Московії.

Початок заходу о 15:00 годині на площі Лесі Українки – поблизу Посольства України в Мадриді.

https://www.facebook.com/ivan.vovk.370/posts/247405242816210