На Майдані Незалежності розташовані 48 стендів, на яких зображені фото подій Революції Гідності

У Києві на Майдані Незалежності відкрилася виставка до річниці Революції Гідності. Вона отримала назву «Майдан. Ландшафти пам’яті» та інформує про подальші плани щодо вшанування пам’яті загиблих героїв. Про це під час церемонії відкриття розповів директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло, повідомляє Укрінформ.

За його словами, виставка має кілька рядів стендів, на першому з яких розміщуються фотографії часів Революції Гідності, на другому – інформація та хроніка подій із соціальних мереж.

Крім того, Пошивайло додав, що третій ряд стендів утворює внутрішнє коло й на них розміщується інформація про історію активізму на Майдані, громадські ініціативи, які зародилися тоді, а також про виникнення ідеї створення музею революції, опис основних етапів проходження цієї ініціативи для втілення в життя, плану території.

Він уточнив, що загалом на Майдані Незалежності розташовані 48 стендів. Пошивайло розраховує, що виставка діятиме до кінця зими, а потім стенди переїдуть на ділянку, де згодом буде збудований Музей Революції Гідності.

Як відомо, 21 листопада у столиці вшановують подвиг учасників Революції Гідності та увічнюють пам’ять героїв Небесної сотні. Цього дня передбачено проведення меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів.