У державі впроваджуватимуть заходи з перетворення Туркменістану до 2025 року на країну, вільну від тютюну

Президент Туркменістану Ґурбанґули Бердимухамедов затвердив Національну програму на 2017-2021 роки щодо реалізації Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо боротьби з тютюном, інформує Телеграф.

Програма, спрямована на боротьбу з тютюнопалінням, покликана забезпечити популяризацію здорового способу життя, збільшення тривалості життя, ефективні заходи з перетворення Туркменістану до 2025 року на країну, вільну від тютюну.

«Туркменістан займає провідні позиції в світі у боротьбі з тютюнопалінням, подаючи в цьому зразковий приклад іншим країнам і активно розвиваючи співробітництво з Всесвітньою організацією охорони здоров’я», – йдеться в повідомленні.

59-річний Бердимухамедов став президентом Туркменістану 2007 року. Його переобрали на другий термін 2012-го. 2016-го він дозволив собі правити в країні вічно.

До слова, дослідження Citigroup, проведене 2011 року, показало, що населення розвинених країн у середньому приблизно до 2050 року повністю відмовиться від тютюнопаління.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ