Зокрема, немає посла при НАТО, у Латвії, Данії, Казахстані та Росії

Станом на 27 квітня 2017 року Україна не має керівників у 20 своїх дипломатичних установах за кордоном. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на дані управління генерального секретаріату Міністерства закордонних справ України.

Наша держава не призначила послів в Латвії, Данії, Вірменії, Греції, Хорватії, Чорногорії, Македонії, Швейцарії, Ірландії, Алжирі, Перу, Ефіопії, Анґолі, Казахстані, Кубі, Південній Кореї, а також у Росії та Сирії.

Крім того, досі не призначено постійних представників в Місії України при НАТО, а також у Постійному представництві України при координаційних інститутах СНД.

Нагадаємо, наприкінці березня Україна подала і очікує завершення затвердження державами-членами НАТО кандидатури посла України при Альянсі. За словами першого заступника міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, звичайний час розгляду кандидатури посла – до двох місяців, після чого кандидата має призначити Президент України. При цьому дипломат не уточнив прізвища кандидата.

29 травня 2015 року президент України Петро Порошенко звільнив Ігоря Долгова з посади голови місії при НАТО, яку він обіймав з червня 2010 року, у зв’язку з його призначенням заступником міністра оборони з питань європейської інтеграції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ