Експерт переконаний, що на Порошенка чекає в’язниця

У сприянні можливості втечі та виведення коштів із України кланом Віктора Януковича винні Президент, Генпрокурор і керівник Нацбанку. Так вважає політолог Віктор Небоженко, про що він розповів в ефірі ZIK.

«Відразу після Революції Гідності з України почали втікати чиновники, які були при владі за Януковича, а разом з ними – і їхні гроші. Це пов’язано з тим, що сформувався тіньовий ринок корупційних послуг, за яким політики, використовуючи провали та неточності в законах та зацікавлених працівників правоохоронних органів, могли легко покинути територію України», – підкреслив Небоженко.

За його словами, ця схема діяла практично до початку цього року.

«Піком такого «ринку», коли нова влада допомагає старій виводити власні гроші та залишитись без юридичного переслідування, було припинення перебування Януковича та його оточення в списках Інтерполу», – стверджує політолог.

Також він запевнив, що усе це робили свідомо. І будь-який освічений юрист міг назвати кілька шляхів, як можна було цього уникнути.

«Я не хочу сказати, що цю схему «кришував» Порошенко, бо він чинний Президент. Але згодом він, звичайно ж, сяде у в’язницю. Я думаю, що до цього причетний не лише він, а й голова Нацбанку та Генпрокурор. Цілком можливо, що Порошенко та Луценко стикнулися з системою, яка вже була повністю сформованою», – підсумував фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ