В Раді Європі представили книгу злочинів Росії в Україні
В Раді Європі представили книгу злочинів Росії в Україні

«Книгу злочинів Російської федерації в Україні в 2014-2015 роках» презентували в Страсбурзі в період засідання Парламентської асамблеї Ради Європи. Вона орієнтована на західних парламентарів, англомовне видання поширять серед депутатів ПАРЄ, передає Європейська правда.

У презентації взяли участь українці, які приїхали для цього до Страсбургу, зокрема, дві дівчинки з Донецької області. 10-річна Наталя Лафазан із Сартани, що поблизу Маріуполя, потрапила під обстріл російської артилерії. Її мати загинула, дівчинка втратила ногу.

8-річна Таня Чорнобай потрапила під обстріл російськими «градами» у Вуглегірську. У будинок сусідів,  в якому вона ховалася, влучила ракета, її друзі загинули, вона дістала множинні поранення і також лишилася без ноги.

Книга також містить дані про анексію Криму, збитий рейс MH-17, обстріл Маріуполя,  трагедію в Іловайську та інші епізоди війни, тортури, переслідування кримських татар тощо.

Наведено карту тренувальних таборів для розвідувально-диверсійних груп, в Україні та на території РФ, звідки, як стверджується, здійснювалася підготовка до численних вибухів в Одесі, Харкові та інших містах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи відкривалася 25 січня у Страсбурзі. Форум відбувається без участі російської делегації.

Новим головою Парламентської асамблеї Ради Європи став представник Європейської народної партії іспанець Педро Аґрамунт.

Нардеп Ірина Геращенко повідомила, що Аграмунт належить до «членів ЄНП, які виступають «за діалог» з РФ і прогнозовано, що на президентській посаді посилюватиме і відстоюватиме цю позицію».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ