Заступник міністра виступає якщо не за кримінальну, то хоча б адміністративну відповідальність колаборантів

Українські нардепи працюють над запровадженням в юридичне поле поняття «колаборант». Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, передає Укрінформ.

«Що стосується дострокового припинення діяльності місцевих органів влади (на Донбасі, – ред.), я мав зустріч з деякими народними депутатами Верховної Ради, триває робота над визначенням і введенням в юридичне поле такого поняття як колаборант. На жаль, до сьогоднішнього дня термін відсутній (у законодавстві, – ред.). Треба негайно вводити такий термін і застосовувати відповідні якщо не кримінальні, то хоча б адміністративні дії до таких людей», – сказав він під час засідання круглого столу в парламентському Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо діяльності військово-цивільних адміністрацій.

У цьому контексті Тука згадав Лисичанську міську раду.

«Як має реагувати громадянин України, незважаючи на те, яку посаду він обіймає, коли новообрана Лисичанська міська рада намагається приймати звернення до Президента з вимогою виведення добровольчих батальйонів з Лисичанська. З моєї точки зору, щонайменше така рада має бути розігнана», – сказав він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ