Терористи ОРДЛО затримують неозброєних цивільних людей при перетині лінії розмежування

З квітня 2017 року на 10 осіб зросла кількість полонених громадян України, що їх затримали терористи ОРДЛО. Наразі в заручниках перебувають 137 українців. Про це повідомив радник глави СБУ Юрій Тандит, передає телеканал 112 Україна.

Він уточнив, що бойовики затримують неозброєних цивільних людей при перетині лінії розмежування. Так, за словами Тандіта, був затриманий бойовиками і Віталій Руденко, якого вдалося звільнити з полону. Бойовики затримали його восени 2016 року, хоча йому була гарантована безпека.

«Якщо говорити про Віталія Руденка, то ця людина ще восени минулого року була підступно затримана, тому що йому гарантували з боку Луганська безпеку, він їхав на похорон свого батька. Щойно він виїхав за лінію зіткнення, його одразу затримали. Він багато місяців незаконно утримувався там. З самого початку українська делегація в Мінську боролася за його звільнення», – розповів представник Служби безпеки.

Нагадаємо, наприкінці квітня представник в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко говорила, що на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей перебувають 127 українських полонених.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, бойовики самопроголошеної «Луганської народної республіки» відпустили українського блоґера Людмилу Сурженко, яка є інвалідом по слуху. Хоча вона перебувала у важкому психологічному стані, їй самостійно вдалось перетнути КПВВ «Станиця Луганська». У полоні жінку катували з метою оприлюднення у подальшому відео з її «зізнаннями» в роботі на українські спецслужби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ