21 липня українці обирали новий парламент 9-го скликання

Перше засідання Верховної Ради 9-го скликання може відбутися 24 серпня – у День незалежності України. Про це пише Українська правда з посиланням на джерела.

Лідер штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко також заявив, що у Зе-команди є ідея провести засідання парламенту вже в серпні.

«День незалежності – красива, символічна дата», – цитують його Українські новини.

У свою чергу, представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус не виключає швидкого формування коаліції в новій Верховній Раді.

«Якщо це буде монокоаліція з однією партією, то це буде дуже швидко. Я думаю, за кілька тижнів після виборів буде вже сформована», – прогнозує він.

Як відомо, 21 липня українці обирали нову Верховну Раду 9 скликання. Явка на виборах склала 49,84%. Центральна виборча комісія опрацювала 48,16% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на позачергових виборах до парламенту.

За результатами підрахунку голосів, партія «Слуга народу» набрала 42,42%. За «Опозиційну платформу – За життя» проголосували 12,84% виборців, «Європейську солідарність» підтримали 8,67%. «Батьківщину» – 8,04%, «Голос» – 6,40%.