Депутат Київради Костянтин Яловий є зятем одіозного екс-нардепа Віктора Пилипишина

Іще один «достойний кадр» намагається стати членом так званої Зе-команди. Як написав на своїй сторінці в Facebook журналіст каналу «1+1» Олександр Дубінський, відомий своєю палкою підтримкою Володимира Зеленського, у київську Зе-команду намагається пролізти депутат Київради Костянтин Яловий, який є зятем одіозного екс-нардепа і екс-керівника Шевченківської райдержадміністрації Віктора Пилипишина.

Очевидно, що йдеться про домовленості з висунення Ялового кандидатом у нардепи від партії Зеленського у мажоритарному окрузі № 223 в Шевченківському районі столиці. Саме на цьому окрузі його тесть, фальсифікатор виборів Віктор Пилипишин, 2014-го з ганьбою програв Юрію Левченку.

Екс-нардеп і екс-керівник Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин

У коментарях під постом Віктор Пилипишин заперечив факт крадіжки землі на Подолі, однак відмовився будь-що коментувати про перемовини свого зятя.

Костянтин Яловий також утримався від спростувань із цього приводу.

Зазначимо, що це не вперше Олександр Дубінський розкриває спроби скандальних персонажів потрапити в Зе-команду. Нещодавно він розповідав про Андрія Вавриша, що прославився незаконними забудовами в столиці і який, до речі, також близький до Віктора Пилипишина, з котрим вони разом просували незаконні забудови.

Журналіст «плюсів», який сам планує балотуватися від партії Зеленського у мажоритарному окрузі близького друга Порошенка Ігоря Кононенка, наголошує, що поява таких одіозних особистостей у команді чинного президента призведе до швидкого падіння рейтингу його партії.

Читайте: Володимир Тищенко: «Кінотеатр ім. Пилипишина-Ялового» кияни поглузували над скандальними політиками (фото)