Гетьманцев також підтримав проведення податкової амністії в Україні

Представник команди новообраного президента Володимира Зеленського, експерт у питаннях податкової і фінансової політики Данило Гетьманцев заявив, що у Зе-штабі розглядають можливість запровадження загального декларування доходів громадян. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ.

За словами Гетьманцева, загальне декларування доходів не стосуватиметься лише тих, хто отримує доходи від держави. Зокрема, ідеться про пенсіонерів.

«Загальне декларування – це та фішка, яка дозволить нам підходити по-європейськи до питання. Не тільки вимагати від держави, але і від себе. Підходити до фінансів по-європейськи, рахувати свої гроші. Ось ви знаєте, скільки ви в цьому місяці заплатили державі? Зазвичай людям важко дати відповідь на це питання. Ви не відчуваєте, скільки вам коштує держава», – заявив він.

Крім того, представник Зе-команди підтримав проведення податкової амністії в Україні, навівши приклад Аргентини, де 2016 року президент Маурісіо Макрі провів амністію капіталу і закликав повернути гроші в країну.

Також радник Зеленського підкреслив, що амністія капіталу не працюватиме щодо доходів, отриманих злочинним шляхом: «Якщо якийсь умовний корупціонер скористається амністією, а потім буде доведено, що він є злочинцем, гроші будуть конфісковані. За Кримінальним кодексом».

Читайте: Зеленський задекларував квартиру в Британії та рахунки за кордоном