Дмитро Разумков

Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков теоретично не виключає об’єднання політсили з партією «Голос» Святослава Вакарчука, передає Інтерфакс-Україна.

«Питання ж – не з ким ти будеш об’єднуватися, питання – навіщо ти будеш об’єднуватися. Якщо ті завдання і цілі, які вони будуть ставити перед собою, збігаються з ціннісними базисами партії «Слуга народу», то теоретично об’єднання можливе», – заявив Разумков.

Крім того на запитання, чи планується об’єднання з тими, хто вже був депутатом, він зазначив, що поки не може відповісти.

«Я б хотів побачити, за кого проголосує українське суспільство, і з тими, за кого люди проголосують, нам буде по шляху», – додав очільник партії.

Як свідчать результати останього опитування соціологічної групи «Рейтинг», за «Слугу народу» готові проголосувати 47,1% тих, хто має намір голосувати та визначився з симпатіями. Також долають прохідний бар’єр «Опозиційна платформа – За життя» (11,1%), партія «Голос» (8,1%), «Батьківщина» (7,3%) та «Європейська Солідарність» (5,0%).