Волонтерський автотранспорт
Волонтерський автотранспорт

Бойовий підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ може втратити волонтерські транспортні засоби внаслідок рейдерських дій відсторонених від служби осіб. Про це виданню Інформаційний Акцент повідомив начальник майстерні бригади сержант Андрій Ботнар, що несе службу на Луганщині.

За його словами, у схемі «віджиму» автотранспорту задіяна чернівецька спілка «Ніхто крім нас», яку очолює прапорщик Юрій Ковалець. Участь у ній беруть генерал-майор Криштун та військова прокуратура.

«Волонтерські машини виконують у нас 90 відсотків завдань із транспортування та забезпечення. Адже старі УРАЛи, ГАЗи та УАЗи ламаються через кожні 100 км, використовують непомірну кількість пального тощо. Тому справжнім порятунком є транспорт, який надають волонтери.

Наш підрозділ дисциплінований, виконує завдання на «нульовому рубежі», а крім того, більшість складу лишається на службі для навчання нової хвилі мобілізованих. Однак прапорщик Ковалець вигадав хитру схему: оскільки, за його словами, «напруга спала», він вимагає, аби ми віддали йому один із наших мікроавтобусів. Я готовий передати транспорт волонтерам, які нам пригнали цю або будь-яку іншу машину. Але не збираюся віддавати його стороннім особам, які для своїх особистих цивільних цілей хочуть «віджати» її у бойового підрозділу!».

За словами начальника майстерні бригади, усі передані волонтерами машини оформлені у підрозділі актом прийому-передачі та мають тимчасову реєстрацію у зоні АТО. Але через відсутність розмитнення автотранспорт неможливо оформити на баланс частини – саме цим і хочуть скористатися махінатори.

У понеділок, 1 лютого, Андрія Ботнара викликають у даній справі до штабу підрозділу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ