Серед імовірних причин пожежі не виключається варіант диверсії

На Приазов’ї виникла масштабна пожежа, яка загрожувала позиціям українських військових. Щоби загасити займання, військовим та рятувальникам ДСНС знадобилось більше восьми годин. Про це ввечері 30 червня повідомили у прес-центрі Об’єднаних сил.

«Сильнее полум’я та їдкий дим підбирались до позицій наших захисників. Велику небезпеку спричинило те, що почали детонувати не розірвані снаряди, які залишилися з того часу, коли мирне місто почали обстрілювати окупаційні підрозділи РФ», – повідомили у штабі.

Зазначається, що зайнялася суха трава поблизу сіл Широкине та Бердянське. Місцеві жителі села Бердянське вранці почали гасити пожежу, яка загрожувала їхнім будинкам та посівам.

Захисники Приазов'я загасили пожежу

Сильнее полум’я та їдкий дим від пожежі, що спалахнула у неділю, підбирались до позицій наших захисників. Велику небезпеку спричинило те, що почали детонувати не розірвані снаряди, які залишилися з того часу, коли мирне місто почали обстрілювати окупаційні підрозділи РФ.«Боролися з вогнем власними силами. Гасили всім, що було під руками: гілками, лопатами. Не відомо від чого спалахнуло. Можливо навмисний підпал. Масштаби великі: сухо та ще вітер сильній. В одному місці тільки загасили полум’я, воно виникло поруч і ще сильніше. Було важко гасити вогонь без спеціальної техніки, але якось за це не думалося. Ми швидко всі зібралися та погасили вогонь. На локалізацію пожежі пішло приблизно 8–10 годин», – розповідає військовослужбовець з позивним «Сержант».«Відбулося загоряння сухої трави. У результаті чого, велика площа поблизу сіл Широкине та Бердянське була охоплена пожежею. Місцеві жителі села Бердянське ранком почали гасити пожежу, яка загрожувала їх будинкам та посівам. Повигоряла трава, посадки, щоб загасити таку велику пожежу військовим та рятувальникам ДСНС знадобилось більше восьми годин. Така пожежа загрожувала також населеним пунктам поблизу Бердянського», – повідомивкерівник військово-цивільної адміністрації сіл Широкине та Бердянське Олег Прилипко.Ймовірною причиною пожежі, за словами Олега Прилипко, не виключають варіанту щодо диверсії.

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 30. Juni 2019

«Боролися з вогнем власними силами. Гасили всім, що було під руками: гілками, лопатами. Не відомо, від чого спалахнуло. Можливо, навмисний підпал. На локалізацію пожежі пішло приблизно 8–10 годин», – розповів військовослужбовець з позивним «Сержант».

«Повигоряла трава, посадки, щоб загасити таку велику пожежу військовим та рятувальникам ДСНС знадобилось більше восьми годин», – заявив керівник військово-цивільної адміністрації сіл Широкине та Бердянське Олег Прилипко.

За його словами, серед ймовірних причин пожежі не виключається варіант диверсії.