Містяни зможуть забронювати місце у мікроавтобусі

Компанія Uber планує запустити в Києві пілотний проект Uber Shuttle – сервіс з бронювання місця в мікроавтобусі. Нова послуга запрацює у травні 2019 року. Про це інформує Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Uber.

Як повідомили у компанії, під час цього пілотного проекту користувачі зможуть забронювати через додаток Uber місце в мікроавтобусі, який курсуватиме по одному із заздалегідь визначених напрямків.

У компанії зазначають, що основна мета пілотного проекту – використання технології Uber для пропозиції українським користувачам ще одного альтернативного способу пересування містом.

«Цей пілотний проект є частиною стратегії Uber з розширення можливостей мобільності, доступних на платформі», – підкреслюють в Uber.

Команда Uber в Україні в своєму блозі звернулася до киян з проханням розповісти, які маршрути, на їхню думку, можуть стати найпопулярнішими в місті.

Uber Shuttle – третя нова послуга, яку Uber запускає в Україні за останні півроку, після сервісу доставки їжі Uber Eats і сервісу Green з 100% подачею електромобілів.

Інформація про напрямки і ціни на поїздки буде доступна в день запуску Uber Shuttle.

Довідка: Uber – технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси на замовлення поїздок, доставки їжі та оренди електровелосипедів. Компанія надає послуги приблизно в 600 містах в 64 країнах.

В Україні Uber присутній з 2016 року, доступний у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.