За словами експерта, убивство розвідника – ляп українських спецслужб

Теракт у Києві, внаслідок якого загинув полковник Головного управління розвідки Міноборони Максима Шаповала, став великим ляпом українських спецслужб. Уникнути подібного проколу в майбутньому можна тільки після люстрації особового складу силових органів, де можуть працювати іноземні агенти. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі Обозреватель. LIVE.

Як зауважив фахівець, Шаповал виконував ключову роль у зборі доказової бази присутності і застосування російських військ на території України.

«Ця доказова база збиралася людьми, які ходили в глибинну розвідку і передавалася в Міжнародний трибунал у Гаазі. Стало зрозуміло, чому його ліквідували», – наголосив експерт.

«Це великий ляп, прокол наших спецслужб», – підкреслив Жданов.

Крім того, висловив сподівання, що ця трагедія стане поштовхом для переосмислення роботи українських спецслужб, щоб запобігти подібні помилки в майбутньому.

«Люстрація необхідна саме щодо особового складу. Кількість людей, які можуть працювати як подвійні агенти на іноземні спецслужби, може просто зашкалювати в лавах Управління розвідки або в лавах інших спецслужб. Цього не було зроблено».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ