Очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв подав у відставку

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв подав у відставку. Про це повідомив народний депутат Олександр Співаковський.

Так, Співаковський опублікував заяву Гордєєва на ім’я Президента Петра Порошенка, в якій голова Херсонської ОДА просить звільнити його за власним бажанням.

Сам Гордєєв поки не прокоментував своє рішення.

Гордєєв прийняв власне рішення! Складне. Мужнє. Дуже особисте. Заради суспільного спокою. Заради України! Але з…

Gepostet von Alexander Spivakovsky am Samstag, 6. April 2019

Нагадаємо, напад на виконувачку обов’язків керівника справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк було скоєно 31 липня 2018 року. Невідомий облив активістку сірчаною кислотою, внаслідок чого вона отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (понад 35% тіла) та померла в лікарні 4 листопада.

Її батько, Віктор Гандзюк заявив, що організатор вбивства його дочки співпрацював з членом «Батьківщини» Владиславом Мангером і головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Він назвав це «політичним замовленням» і заявив, що не має наміру ховатися від слідчих. 15 лютого суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення залогу. Пізніше його адвокат вніс за нього заставу і глава облради вийшов на свободу.

5 квітня на нього повторно одягнули електронний браслет.

Читайте: Справа Гандзюк: голову Херсонської ОДА на місяць відсторонили від посади