Василь Хмелюк з дружиною та сином / Фото видання «Страна»

Підозрюваним у вбивстві співробітника Управління держохорони Василя Хмелюка, яке відбулося у столиці ввечері 2 січня, виявився киянин Петро Очеретяний. Його голосили у розшук. Про це пише Страна.

Повідомляється, що зловмисник – українець і жив у ЖК «Французький квартал». Також відомо, що через густу бороду свідки описали підозрюваного як кавказця.

Поліція просить усіх, хто знає про місцезнаходження Очертяного, телефонувати за номером «102» або в Печерське управління поліції.

За словами джерел видання «Страна» у МВС, коли на місце прибула слідчо-оперативна група поліції, з’ясувалося, що смерть військовослужбовця УДОУ Василя Хмелюка сталася на очах його сім’ї – дружини та синів.

Загиблий приїхав на машині «Volkswagen Caddy» на донецьких номерах серії «АН» разом із двома друзями, дружиною Аліною і двома маленькими синами – Глібом і Дмитром. За кермом був друг убитого.

За словами свідків, конфлікт виник, коли машина під’їхала до шлагбаума для того, щоби проїхати на територію житлового комплексу. Перед автомобілем проходив чоловік із двома собаками. Він зробив зауваження людям, які перебували в автівці. Ніби ті ледь не розчавили одну з двох його собак – таксу. На повідку у нього були дві собаки – такса і мастиф.

Між чоловіками виникла сварка, до розмови на підвищених тонах приєдналися друзі водія, серед яких був і військовослужбовець УДОУ, який вийшов з автомобіля. Під час сварки бородатий чоловік із собаками завдав смертельного удару військовослужбовцю УДОУ Хмелюку. Потерпілий втратив свідомість і впав на асфальт. Медичні працівники, які приїхали на виклик, констатували біологічну смерть.