19 червня у Києві знайшли мертвимкоординатора групи «Інформаційний спротив», нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук і представник фракції Блок Петра Порошенка Олександр Бригинець не вірять у версію про нещасний випадок, внаслідок якого загинув депутат і координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Зокрема, Тетерук не виключає, що нардепа могли вбити.

«Як офіцер, я особисто не вірю в те, що це нещасний випадок у результаті чищення зброї… Дмитро Тимчук, окрім того що державний діяч, він із 2014 року разом із колегами дуже ретельно, професійно, якісно висвітлював агресію Російської Федерації, участь військових – офіцерів, генералів, підрозділів російської регулярної армії – в агресії проти України», – цитує Тетерука Укрінформ.

«Все це дає підстави вважати, що ми матимемо версію замаскованого вбивства під самогубство», – додав він.

Водночас нардеп закликав правоохоронні органи провести найретельніше розслідування.

«Для того, щоби отримати решту інформації про обставини й умови його (Тимчука, – ред.) загибелі, ми маємо дочекатися офіційної позиції правоохоронних органів… Єдиною версією, я би хотів, щоб була версія правоохоронних органів», – сказав представник НФ.

У свою чергу, представник фракції Блок Петра Порошенка Олександр Бригинець також заявив, що не вірить у випадкову смерть Тимчука.

«Час інформаційного супротиву України минув? Настає час помсти? Дмитро Тимчук щойно був у залі і ось трагічна новина – він мертвий. Загинув випадково при чистці зброї? Хто в це повірить!», – сказав нардеп.

«В залі говорять про зачистку ФСБ тих, хто багато знав про російську агресію. Час і слідство можливо щось покажуть!», – додав він.

Час інформаційного супротиву України минув? Настає час помсти? Дмитро Тимчук щойно був у залі і ось трагічна новина -…

Gepostet von Олександр Бригинець am Mittwoch, 19. Juni 2019

Схожу позицію висловив і лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Не вірю, не хочеться вірити, що це випадковість, необережне поводження зі зброєю. Він знав, що таке зброя і як її треба чистити. Побачимо, що скаже слідство», – написав він у Facebook.

Не вірю, не хочеться вірити, що це випадковість, необережне поводження зі зброєю. Він знав, що таке зброя і як її треба…

Gepostet von Анатолій Гриценко am Mittwoch, 19. Juni 2019

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 червня у Києві знайшли мертвимкоординатора групи «Інформаційний спротив», нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука. Як повідомив нардеп Антон Геращенко, Тимчук чистив нагородний пістолет і завдав собі смертельне поранення.

Правоохоронці розглядають три основних версії загибелі народного депутата  – вбивство, самогубство, необережне поводження зі зброєю.

Дмитро Тимчук був координатором групи «Інформаційне спротив», військовим і політичним журналістом. З 2008 року він обіймав посаду головного редактора Інтернет-видання «Флот 2017». У 2014 році був обраний нардепом від партії «Народний фронт». Політик став відомим завдяки детальному висвітленню анексії Криму та збройного конфлікту на сході України.