Арсеній Станович та Анастасія Лашманова перебували у романтичних стосунках

Поліція Чорногорії видала ордер на арешт підозрюваного у вбивстві українки Анастасії Лашманової. Ним виявився гравець у водне поло, колишній воротар місцевого клубу Primorac і національної збірної Арсеній Станович. Про це повідомляє ВВС.

Станович і Лашманова перебували у романтичних стосунках, а причиною вбивства могли стати ревнощі.

Як відомо, у чорногорському Которі ввечері 11 травня знайшли мертвою громадянку України Анастасію Лашманову. За даними поліції, тіло зі слідами насильства, зокрема ножовими пораненнями, виявили в квартирі, де мешкала жінка.

Батько Становича очолює прикордонну поліцію аеропорту Тіват.

Анастасія Лашманова в Чорногорії керувала компаніями Mimoza Group і Sea Trade, які займаються створенням бізнесу та операціями з нерухомістю, в основному – готелями і ресторанами.

Місцеві ЗМІ оцінюють вартість її майна в 105 мільйонів євро. Її компанії володіють трьома ресторанами в розкішному комплексі Порто в місті Тіват на узбережжі Чорногорії. Вона також брала участь в суперечливих проектах реконструкції узбережжя і будівництва ресторанів в н.п. Каменярі. Також українка володіла салоном краси Femme Fatale, який був частиною розкішного готелю Tre Canne в туристичному місті Будва.

Сербська щоденна газета Kurir повідомляє, що до групи компаній Mimoza Group має відношення російський бізнесмен Валєрій Задорін, який, за повідомленнями ЗМІ, є власником великої російської компанії «Арома». Задорін побудував віллу в Тіват і має в Чорногорії яхту під назвою «Арома».