За словами Мирного, під час наступу силовиків у районі Кріпосного провулку Парубія у вирі подій не було

Чинний спікер парламенту, а під час Революції гідності один із командирів самооборони Андрій Парубій зник з Майдану, залишивши активістів напризволяще під час наступу силовиків 18 лютого 2014 року. Причиною цього був нібито інсульт. Про це повідомив один із учасників революції Олександр Мирний в ефірі радіо Holosfm.

За його словами, 18 лютого, коли розпочався наступ силовиків на мирних мітингувальників у районі Кріпосного провулку, Андрія Парубія, як очільника сотень самооборони Майдану, у вирі подій не було.

«Ми через озвучку почали від людей вимагати, щоби діти та жінки відійшли в бік метро «Арсенальна» приблизно за 20 хвилин до штурму. Коли ми підбігли до Кріпосного провулку, там стояли сотні. Якраз всі ці сотники стояли. Я їм кажу: «Хлопці, шикуємося в чотири шеренги, дві сотні відводимо назад, у вас є щити. До речі, ми не були так екіпіровані, як самооборона. Мені Левус (заступник Парубія) в очі сказав – а хто ти такий? У нас командир Парубій. Я намагався додзвонитися до Парубія. Він пропав. А потім, коли «Беркут» пішов на штурм, я не хочу нікого образити, але у мене склалося таке враження, що Левус біг швидше, ніж те каміння, яке летіло зі сторони «Беркута», – розповів Олександр Мирний.

Він також повідомив, що згодом йому Пашинський сказав, що у Парубія був інсульт. Хоча наступного дня – коли події стали спокійніші – горе-командир таки з’явився.

«Що це за інсульт був – прямої кишки? Я хочу з’ясувати для себе», – резюмував Мирний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ