Зараз реалізується механізм, який передбачає сплату державою 30% вартості нормативної площі житла

Парламент збільшив з 3 до 7% річних процентну ставку фінансування за кредитами на будівництво доступного житла. Також збільшена до 50% компенсація з держбюджету при купівлі житла учасниками АТО та внутрішньо-переміщеними особами. Про це йдеться у змінах до закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм).

Проект закону №4550 16 березня підтримали 265 народних депутатів.

«Дія закону в першу чергу направлена на учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, зокрема збільшення компенсації з держбюджету при купівлі житла учасниками АТО та внутрішньо-переміщеними особами до 50% його вартості», – зазначив віце-прем’єр Геннадій Зубко.

Законом також збільшено з 3% до 7% річних процентну ставку фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла у разі надання кредитів за рахунок бюджетних коштів фінансовою установою – виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.

Нині в рамках Державної цільової програми будівництва доступного житла на 2010-2017 роки реалізується механізм, який передбачає сплату державою 30% вартості нормативної площі житла.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ