Учені несподівано заявили, що сіль насправді нешкідлива

Більшість дієтологів закликають прибрати сіль зі свого раціону і, якщо це можливо, навіть повністю. Проте напередодні учені з Великої Британії розгромили цю теорію, про що пише Headinsider.

На основі результатів низки останніх досліджень групи незалежних експертів з Великої Британії заявили, що теорія про шкоду солі для організму перебільшена, як мінімум. Дуже багато результатів досліджень показали корисність солі для організму здорової людини.

Отож, саме сіль є чи не єдиним постачальником натрію, а його нестача становить для людини смертельну небезпеку. Хлор, який також є одним із компонентів солі, зменшує ризик серцевих захворювань.

Ба більше, надлишок хлору не такий уже й небезпечний. Антисоляна дієта, навпаки, може спровокувати серцевий напад. Тому, як стверджують науковці, спираючись на останні дослідження, краще відмовитися від цукру.

Негативне ставлення до солі, що існувало раніше, можливо, виникло з тієї причини, що в експериментах взяли участь люди з хронічними хворобами або ті, чий організм сіль узагалі не сприймав. Тому відбулися висновки, що солоний продукт призводить до інфаркту та інсульту, а також негативно впливає на суглоби.