Спогади
Найкращими кандидатами для випробування цього методу стануть мікроорганізми виду мікоплазми

Учені запропонували спосіб телепортації спогадів (т. зв. внутрішній квантовий стан) живих мікроорганізмів. Про успішність досліджень повідомили науковці з університету Пурду (США) і Цінхуа (Китай), пише Popular Science.

Учені вважають, що найкращими кандидатами для випробування цього методу стануть мікроорганізми виду мікоплазми (mycoplasma): вони маленькі, поширені і добре витримують вплив наднизьких температур.

Науковці хочуть помістити мікроорганізми на крихітну мембрану електромеханічного генератора і охолодити їх до кріогенної температури.

Під час попередніх досліджень вчені виявили, що мембрана такого генератора при особливих умовах може перебувати в стані квантової суперпозиції. Природно, що мікроорганізм, який знаходиться на поверхні такої мембрани, також перейде у стан квантової суперпозиції.

За допомогою додаткових надпровідних кіл, що формують свого роду цільну квантову систему, науковці пропонують заплутати на квантовому рівні дві квантові системи і два резонатора з бактеріями на поверхні їх мембран. І після цього, «внутрішній спін-стан» однієї бактерії може бути телепортований іншому мікроорганізму.

Читайте: Фізик-теоретик Хокінґ вважає, що чорні діри – «двері» в інші всесвіти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ