Підзарядка батареї смартфона дійсно може відбуватися за допомогою повітря

Група винахідників Массачусетського технологічного інституту знайшла спосіб заряджати батарею смартфона буквально за допомогою повітря. Про це повідомляє akket.com.

За словами учених, створена технологія дозволяє підтримувати роботу електронних пристроїв у робочому стані протягом багатьох років.

Підзарядка батареї смартфона дійсно може відбуватися за допомогою повітря завдяки пристрою, створеному командою MIT. Він виробляє енергію за рахунок температурних коливань при зміні дня і ночі. Це явище називається тепловим резонансом, а поєднання певних матеріалів дозволяє домогтися достатньої ефективності й потужності.

Фахівці створили перший невеликий зразок такого пристрою, який виробляє 1,3 міліват енергії. Цього недостатньо для підзарядки смартфонів або планшетів, проте такої кількості енергії вистачає для забезпечення роботи невеликих датчиків або систем зв’язку.

Найближчим часом винахідники планують зібрати більшу версію свого пристрою, що зможе заряджати смартфони та інші ґаджети за допомогою повітря.

Читайте: У Китаї дороги заряджатимуть електрокари під час руху (фото)