Учителька змусила школярів дивитися пропагандистські відео з Путіним

У першій міській гімназії Черкас вчителька музики змушувала учнів 4 класу співати радянські пісні «Катюша», «Синенький платочек» і «Вставай, страна огромная», а також показала пропагандистське відео з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це повідомило місцеве видання Вичерпно.

Після поширення інформації про інцидент у соцмережах в навчальному закладі провели перевірку. Спеціальна комісія опитала свідків і переглянула відеодокази з камер спостереження.

«Певні факти дійсно були підтверджені. На уроках звучали радянські пісні, присвячені перемозі над гітлерівською Німеччиною, і були показані відеофайли з Путіним», – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

За його словами, вчителька пояснила цей інцидент «прикрою випадковістю» і заявила, що жодної антиукраїнської пропаганди не було. Жінка запевняла, що на YouTube нібито випадково завантажилося відео з Путіним. Однак згодом вона все ж визнала свою помилку і написала заяву на звільнення.

Читайте: На Київщині вчителька знущалася над учнями за «нелюбов» до Порошенка (відео)