Угода користувача

Використовуючи сторінки сайту Інформаційний Акцент, Ви автоматично погоджуєтеся з наведеними нижче умовами:

1. Ви переглядаєте сторінки та використовуєте сервіси Інформаційний Акцент тільки добровільно та берете на себе персональну відповідальність за свої дії, згідно із законами України, а також держави, в якій перебуваєте фізично, та відповідно до міжнародних угод.
2. Безкоштовні сервіси сайту надаються без гарантій з боку власників нашого сайту. Зміни в роботі сервісів, а також повне або тимчасове припинення їх роботи власники сайту Інформаційний Акцент можуть здійснювати в односторонньому порядку та без попереджень.
3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, що можуть стати наслідком використання або невикористання Вами його інформації та сервісів.
4. Адміністрація не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації.
Думки авторів статей, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думкою Адміністрації сайту.
5. Часткове або повне використання інформації зі сторінок ресурсу Інформаційний Акцент дозволяється лише із зазначенням активного гіперпосилання на Інформаційний Акцент.
Під використанням мається на увазі будь-яке відтворення, оприлюднення, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, перероблення а також інші засоби, передбачені чинним законодавством України.
Для друкованих видань передрук матеріалів сайту Інформаційний Акцент дозволяється на гонорарній основі.
6. Матеріали, розміщені на сайті Інформаційний Акцент у місцях, відведених для рекламних матеріалів, або позначені знаками «Реклама», «PR», «Точка зору» та ін., публікуються на правах реклами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.
7. Цю Угоду може бути змінено або доповнено в будь-який час без будь-якого сповіщення. Всі зміни вступають в силу одразу після публікації нової редакції.
Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.
Порушення цих умов розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності, з усіма наслідками, що випливають із цього порушення. У цьому разі Інформаційний Акцент залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.
Дана Угода має характер публічної оферти, є еквівалентом усної угоди та у відповідності зі ст. 153-160 Цивільного кодексу України, має належну юридичну силу.