Очільник НБУ і президент компанії Crane Currency уже підписали угоду

Очільник Національного банку України Яків Смолій і президент компанії Crane Currency Аннемарі Вотсон підписали договір про співпрацю у галузі виготовлення грошових знаків, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», – заявив Смолій.

Водночас, за його словами, основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї та вітчизняних цінних паперів.

Довідка. Crane Currency є відомою світовою компанією і надійним партнером більш ніж 50 центробанків (США, Великої Британії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи. Зокрема, Crane Currency майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти США.

Читайте: На заставу для підлеглого Смолія збирали гроші з усіх працівників НБУ