Прямого регулярного авіасполучення, а також чартерних рейсів туроператорів між Україною та Мальдівською республікою поки що немає

Наша держава увійшла до ТОП-10 країн Європи, туристи з яких найбільше відвідують Мальдівські острови. Про це пише УНІАН.

За підсумками 2018 року, 9722 українських туристів відпочили на курортах Мальдівських островів.

Зростання турпотоку з України за підсумками минулого року в порівнянні з 2017-м склало 17,6% і є одним з найбільших серед європейських країн. За цим показником Україна посіла восьме місце серед 32 країн Європи.

За статистичними даними 2019 року, з січня по травень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість українських туристів на Мальдівах знову збільшилася – цього разу на 8,3%.

Найбільше зростання турпотоку на Мальдіви за результатами 2018 року показала Польща, збільшення числа туристів з якої спостерігається на рівні 38,2%. Водночас найбільше на Мальдівах на сьогодні відпочиває туристів з Китаю, Великобританії, Німеччини та Італії.

Як відомо, прямого регулярного авіасполучення, а також чартерних рейсів туроператорів між Україною та Мальдівської республікою поки що немає.