Грузинська сторона висловила готовність прискорити внутрішньодержавні процедури, які б дозволили відкрити можливість для взаємних поїздок

Україна та Грузія домовилися про прискорення процесу впровадження поїздок між країнами за внутрішніми біометричними паспортами. Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі міністра Кабінету міністрів України Олександра Саєнка з новопризначеним прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе, яка пройшла 17 липня у Тбілісі.

Обидві країни домовились про прискорення процесу запровадження поїздок між країнами з внутрішніми біометричними паспортами. У свою чергу, грузинська сторона висловила готовність прискорити внутрішньодержавні процедури, які б дозволили відкрити можливість для взаємних поїздок.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання економічної співпраці між країнами, зокрема співпрацю у розбудові транспортних коридорів у рамках «Нового Шовкового шляху». За словами Саєнка, розбудова таких транспортних коридорів дозволить суттєво збільшити обсяги українського експорту.