Захід пройде у Тбілісі вже вп’яте

З 2 по 5 травня у Тбілісі вже вп’яте пройде фестиваль українського кіно «Україна в фокусі». Про це інформує прес-служба Державного агенства з питань кіно.

Фестиваль відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, посольства України в Грузії, Грузинського Національного кіноцентру, Одеського міжнародного кінофестивалю, а також Тбіліської Мерії. Організаторами заходу виступили продюсерські компанії FX Film Georgia та JS Films.

«Ми бачимо незмінну зацікавленість грузинської сторони в українській культурі та спільному кінематографічному партнерстві. Задля промоції України у світі, пошуку та налагодження нових професійних зв’язків, співпраці й продуктивного діалогу з давніми партнерами ми й продовжуємо підтримку подібних заходів за кордоном», – зазначив голова Держкіно України Пилип Іллєнко.

Подію відкриє створена за підтримки Держкіно дебютна робота режисера Ярослава Лодигіна – фільм «Дике поле» за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана. Глядачі також побачать створені за підтримки Держкіно повнометражні фільми «Брама», «Герой мого часу», «Пригоди S Миколая», «Коли падають терева», «Вулкан».

У фестивальному розкладі буде і комедія Аркадія Непиталюка «11 дітей з Моршина», а також збірка короткометражних фільмів-переможців і учасників Одеського міжнародного кінофестивалю. Всі фільми показуватимуть мовою оригіналу з англійськими та грузинськими субтитрами.

З 2 по 5 травня у Тбілісі (Грузія) вже вп'яте пройде фестиваль українського кіно «Україна в фокусі»Фестиваль…

Gepostet von ДержКіно України am Donnerstag, 2. Mai 2019