Три нагороди фестивалю, зокрема і головну, було присуджено українським стрічкам

З 20 по 28 листопада в Гоа пройшов 49-й Міжнародний кінофестиваль. На церемонії нагородження переможців три нагороди – зокрема і головну нагороду фестивалю – було присуджено українським стрічкам. Усі три фільми створені міжнародними командами за підтримки Держкіно, інформує прес-служба Агенства у Facebook.

Так, приз за «Найкращий фільм» основної конкурсної програми отримала картина «Донбас» Сергія Лозниці. В основному конкурсі була також представлена стрічка Марисі Нікітюк  «Коли падають дерева». Акторка Анастасія Пустовіт, яка зіграла в картині головну роль, стала «Найкращою актрисою» фестивалю. А стрічка «Вулкан» режисера Романа Бондарчука змагалася за перемогу в конкурсній програмі повнометражних режисерських дебютів, де отримала спеціальну відзнаку журі.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творчі команди фільмів із нагородами.

«Індійський міжнародний кінофестиваль є одним із найголовніших кінофестивалів Азії. Те, що в Україну цьогоріч привезуть три його почесні нагороди, свідчить насамперед про те, що Україна запам’ятається всім учасникам як професійна кінематографічна країна. Такий тріумф також вкотре підтверджує повернення українському кіно його роль і значення у світовому кінематографі», – сказав він.