Ведучий українського «24 каналу» Артем Овдієнко

Ведучий українського телеканалу «24» Артем Овдієнко анонсував телеміст зі грузинським «Руставі-2», під час якого головною темою обговорення стане протидія російської агресії. Про це журналіст повідомив у відео, опублікованому на його сторінці у Facebook.

«Грузинські колеги з «Руставі-2» не дадуть збрехати. Путін, ти – х**ло. І чим раніше ми тебе побачимо в труні у білих капцях, тим більше сапераві та цинандалі ми разом вип’ємо в цей радісний день. Але поки ботокс остаточно не проїв твій мозок, поясни, чому ти до нас лізеш? Чому тобі не сидиться рівно на твоїй в’ялій дупі, що ти все до нас лізеш і лізеш? До нас – в Україну, Грузію, Молдову?» – звернувся Овдієнко до президента РФ.

За його словами, телеміст між українським «24 каналом» і грузинським «Руставі-2» відбудеться о 19:00 за Києвом 12 липня.

«Дивитися можна і росіянам, але для цього отримайте в РПЦ довідку про надійність духовних сил, завірте на роботі у вашого парторга «Єдиної Росії» і пред’явіть потім у ФСБ, щоб вони вам талон на двогодинний Інтернет видали», – додав журналіст.

Увага! У відео є нецензурна лексика!

18+: як вибити в керівництва відпустку за власний рахунокНеофіційна версія анонсу телемосту "А вот нам таки действительно нада пагаварить" між українським 24-м каналом (Київ) та грузинським Руставі-2 (Тбілісі)

Gepostet von Овдієнко Артем am Freitag, 12. Juli 2019

Читайте: Грузинського телеведучого відсторонили від роботи через лайку на адресу Путіна (відео)