З’явитися перед камерами в костюмі клоуна Олексій Гончаренко пообіцяв 23 грудня в ефірі телеканалу «Прямий»

За тиждень до Нового року, коли в святковому ефірі телеканалу «1+1» Володимир Зеленський заявив, що братиме участь у виборах президента, нардеп від БПП Олексій Гончаренко пообіцяв прийти в телеефір у костюмі клоуна, якщо шоумен оголосить, що готовий балотуватися на посаду глави держави. Користувачі соціальних мереж вже нагадують депутату про обіцянку, пише Страна.

З’явитися перед камерами в костюмі клоуна Олексій Гончаренко пообіцяв 23 грудня в ефірі телеканалу «Прямий». Він заявив, що не вірить, що Зеленський піде в президенти.

«Я не вірю, що Зеленський піде в президенти …. Такого ще не було ніде в світі, щоб людина, просто комік, зайшов прямо зі сцени в президентський кабінет. Я в це не вірю і я готовий навіть посперечатися в ефірі, і якщо Зеленський зареєструється і піде в президенти, тобто він зніме костюм клоуна, коміка та одягне костюм політика, то я готовий до вас на передачу прийти, навпаки, в костюмі клоуна, і всі це побачать», – заявив нардеп.

«Володимир – талановита людина. Всі ці чутки, що він кудись піде і буде балотуватися не більше, ніж піар і реклама нового сезону «Слуги народу» і студії «95 квартал». Запам’ятайте цей твіт», – написав Гончаренко у Facebook.

Поспорил о том, что Владимир Зеленский не пойдет в президенты. Если Зеленский все же решит снять с себя костюм клоуна и стать политиком, тогда я сниму костюм политика и прийду на эфир в костюме клоуна. Владимир — талантливый человек. Все эти слухи, что он куда-то пойдет и будет баллотироваться не больше, чем пиар и реклама нового сезона «Слуги народа» и студии 95 квартал. «Запомните этот твит» 😉

Gepostet von Алексей Гончаренко am Samstag, 22. Dezember 2018

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч під Новий рік шоумен Володимир Зеленський в ефірі телеканалу «1+1» заявив, що висуває свою кандидатуру на посаду Президента України.

Українці, в свою чергу, нагадують Гончаренку про його обіцянку: