Соціологи визначили електоральні симпатії українців

Якби вибори в парламент проходили найближчим часом, то шість партій набрали би більше 5% підтримки і пройшли б до Верховної Ради. Про це свідчать дані спільного опитування Центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг», пише Інтерфакс-Україна.

За результатами опитування лідирує ВО «Батьківщина», за цю політсилу готові проголосувати 13,9% українців; за «Опозиційний блок» – 7,2%; за «Громадянську позицію» – 6,9%; за «Слугу народу» – 6,4%; за «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 5,9%; за «Радикальну партію Олега Ляшка» – 5,2%.

Опитування проводилося з 28 вересня по 16 жовтня 2018 року на всій території України за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з цим з же дослідженням, на виборах президента за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові проголосувати 13,4% українців, за шоумена Володимира Зеленського – 7,6%, за чинного президента Петра Порошенка і лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – по 7%, за співголову фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка – 6,9%.