Петиція вже набрала понад 50 тисяч голосів

На сайті Президента України з’явилась електронна петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського з посади глави держави. Ініціатива опублікована 22 травня.

«Шановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас в більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особистість зовсім не об’єднує більшість українців, які мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання та інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху», – йдеться в петиції.

Автором ініціативи є громадянин Максим Безрук. У тексті петиції він зазначає, що перші дії Зеленського на посаді президента розчаровують його виборців, «розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію».

«Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народу, Ви почали приписувати народній волі власні примхи. Створюється неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих в передвиборному процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!», – наголушується в петиції.

Петиція вже набрала понад 50 тис. голосів з 25 000 необхідних.