Володимир Зеленський і Джастін Трюдо / Фото прес-служби Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Канада розпочинають роботу над спрощенням візового режиму. Про це він сказав 2 липня на брифінгу після зустрічі з прем’єром Канади Джастіном Трюдо, передає ТСН

Зеленский говорив про спрощення перетину кордону насамперед для молоді.

«Сьогодні отримати канадську візу так само складно, як дістати квитки на матч НХЛ (Національна хокейна ліга, – ред.). Я розумію побоювання канадської сторони у питанні спрощення отримання візи, але, думаю, ми знайдемо правильне рішення і зможемо гарантувати повернення нашої молоді додому, тому що ми, в першу чергу, в цьому дуже зацікавлені», – сказав він.

Щодо самих домовленостей, то президент розповів про два пункти, які потрібно виконати для спрощення візового режиму: «Перше – це угода про молодіжний обмін, що дозволить українцям і канадцям приїжджати за спрощеною процедурою терміном до одного року на навчання та роботу. Друге – ми сьогодні отримали пропозицію приєднатися до програми Trusted Traveller, яка буде означати спрощену процедуру приїзду українців в Канаду. Ми на це дивимося, як на ще один крок до безвізового режиму з Канадою», – додав Зеленський.

Як відомо, 2 липня Зеленський прибув до Канади