Нова дорога поєднає Львів з Будапештом і стане головним автомобільним коридором між двома країнами

Державне агенство атомобільних доріг планує реалізувати проект нового автобану, що з’єднає Львів та Будапешт та стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наголошується, що у межах реалізації цього проекту «Укравтодор» спільно зі Світовим банком почали підготовку попереднього технічно-економічного обґрунтування проекту будівництва (реконструкції) дороги І категорії «Львів – Мукачеве».

«Ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи та транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Балтії до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття з іншими регіонами України», – йдеться у повідомленні.

В «Укравтодорі» зазначають, що наразі дорога з Мукачевого до Львова проходить через складний гірський рельєф, а проїзд займає близько 3,5 годин. Новий автобан скоротить час в дорозі до двох годин.

Нова дорога поєднає Львів з угорським автобаном М-3 «Будапешт–Н’їредьхаза» і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ