Першому заступнику керівника Служби автомобільних доріг у Київській області оголошено про підозру

Правоохронці викрили керівництво «Укравтодору» на розкраданні понад 220 мільйонів гривень. Про це інформує прес-служба СБУ.

Зазначається, що впродовж 2012-2014 років керівники служб автомобільних доріг всупереч вимогам Бюджетного кодексу України замовляли дорожньо-будівельні роботи у підконтрольних будівельних компаній, які проводились без отримання на них відповідних бюджетних асигнувань.

«Таким чином, через відсутність коштів, чиновники штучно та незаконно формували кредиторську заборгованість перед виконавцями», – йдеться у повідомленні.

Співробітники СБ України встановили, що лише за 2016-2017 роки із обласних Служб автомобільних доріг України за «мовчазної» згоди посадовців за цією корупційною схемою у судовому порядку з держави було стягнуто понад двісті двадцять мільйонів штрафних санкцій.

У приміщеннях обласних служб автомобільних доріг, де виявлені правопорушення, проводяться санкціоновані слідчі дії.

«Наразі першому заступнику керівника Служби автомобільних доріг у Київській області оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення, яке призвело до нанесення збитків державі в особливо великих розмірах. Вирішується питання щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади», – додають у прес-службі СБУ.

Тривають першочергові слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх чиновників «Укравтодору», причетних до корупційної схеми.