Прем’єр закликав голову «Укравтодору» формувати перелік підрядників, що неякісно здійснюватимуть ремонт доріг

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, коли прості працівники галузі ремонту та будівництва доріг отримуватимуть нормальні заробітні плати, передає Укрінформ.

На думку глави уряду, це станеться, коли керівництво припинить красти.

«У галузі можна платити нормальні зарплати людям. Що треба зробити? Треба перестати красти. Треба припинити приписувати обсяги, порушувати технологічні процеси, треба закладати у суміші всі компоненти, і тоді все буде нормально» – сказав Гройсман під час засідання уряду 12 квітня.

Також прем’єр обурився через те, що підрядники зазвичай виставляють рахунки за свою роботу на рівні ринкових цін, але заробітну плату працівників сфери при цьому не враховують.

«Я вважаю, що коли ми ставимо питання про добросовісних підрядників, то їм також треба платити нормальну заробітну плату своїм працівникам, бо від цього залежить якість робіт», – сказав глава уряду.

Крім того Гройсман закликав голову «Укравтодору» Славоміра Новака формувати перелік компаній-підрядників, які неякісно робитимуть ремонт доріг. На його думку, ті компанії, які торік зробили неякісний ремонт, повинні за власний кошт усунути недоліки й привести дорожнє полотно до належного стану.

«Ми готові й будемо інвестувати в те, щоб українські дороги отримали нормальну якість, але якщо ми бачитимемо халтуру по регіонам – не важливо, чи це державні кошти, чи це місцеві кошти, ми цього не терпітимемо… Працюйте абсолютно сміливо, халтурників виводьте поза межі взагалі, і ми робитимемо «найпопулярніших» з них. Давайте перелік компаній, хто робить не якісно, про них знатиме вся країна», – зазначив очільник Кабміну та закликав Новака звітувати про хід виконання ремонту доріг у країні кожні 2-3 тижні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ