Українські банки визнали найбільш ненадійними у світі
Українські банки визнали найбільш ненадійними у світі

Банки України визнали найбільш ненадійними у світі на щорічному Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Найбільш надійними визнали канадські банки, друге місце посіли фінські. В рейтингу представлені 140 країн. Про це йдеться у звіті конкурентоспроможності країн світу Global Competitiveness Report, передає УНН.

Водночас за рівним конкурентоспроможності країн Україна посіла 79 місце серед 160 країн. Першу сходинку зайняла Швейцарія, другу – Сінґапур, третю – США.

Якість роботи державного сектора України оцінили на рівні 130 місця зі 140, а також податкового навантаження на бізнес – 118 зі 140.

Економіка кожної країни оцінюється за допомогою дванадцяти груп показників – здатність до інновацій, інфраструктура і сфера охорони здоров’я. Загальна оцінка складається з результатів по 114 індикаторам і розглядається у звіті в якості Глобального індексу конкурентоспроможності (Global Competitiveness Index).

Як відомо, у швейцарському Давосі понад 2,5 тис. лідерів вищої ланки – зокрема, понад 50 глав держав і урядів, близько тисячі керівників багатонаціональних компаній – зібралися для обговорення кроків «поліпшення ситуації у світі».

За п’ять днів у рамках форуму заплановано проведення понад 300 сесій.

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Швейцарії 20-22 візьме участь Всесвітньому економічному форумі, в рамках якого зустрінеться, зокрема, з директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ