Відомий волонтер переконаний – слід готуватися до великої війни

Бажання президента Росії Путіна розмістити системи протиповітряної оборони на кордонах Білорусі з ЄС і Україною є тривожним сигналом. Про це заявив волонтер Юрій Касьянов у коментарі InfoResist.

За словами Касьянова, російські системи ППО у Білорусі на кордонах із Україною фактично вже працюють, оскільки ще 2000 року Білорусь передала управління ракетними засобами Росії, бо не мала ресурсів утримувати це самотужки.

«Якщо зараз влада Білорусі ратифікує на законодавчому рівні, тоді у Росії з’явиться вже юридичне обґрунтування для того, щоб використовувати цю систему ППО в разі війни з Україною, наприклад, або з НАТО», – підкреслив волонтер.

На його переконання, дії Путіна не слід сприймати як блеф, оскільки свого часу і Гітлер блефував, а потім цей «блеф» переріс у справжню війну.

«У світовій політиці блеф він тоді, коли ти не відчуваєш, наприклад, коли Путін не відчуває силу почати війну – він блефує. Як тільки він відчує силу почати війну, вдалий момент, тоді він буде починати війну. Ось у чому казус. Ми не повинні думати над тим, блеф це, шантаж або щось ще. Ми повинні готуватися до війни. У нас немає іншого вибору. Або просто здатися», – запевнив активіст.

Крім того, він висловив думку, що РФ не випадково зараз проводитиме масштабні військові навчання у Білорусі, оскільки вони можуть перерости в акт агресії проти України.

Читайте: Кремль домагається використання білоруських ППО на кордоні з Україною

БЕЗ КОМЕНТАРІВ