МВФ більше не довіряє українській владі?

Нині отримання Україною чергового траншу кредиту МВФ виглядає малоймовірно. На заваді стали серйозні проблеми з проведенням реформ, зокрема земельної. Таку думку висловив керівний партнер компанії Capital Times Ерік Найман у своєму Facebook.

«Мінфін України сподівається в кінці літа або на початку осені отримати черговий транш кредиту МВФ. Але велика проблема в тому, що по земельній реформі, яка є обов’язковою умовою МВФ, – зараз повний нуль. І як будуть вирішувати цю проблему – абсолютно незрозуміло. Чи знову спробують замилити очі МВФ обіцянками?», – зазначив Найман.

Він також зауважив, що останнім часом МВФ практично не вірить обіцянкам української влади.

«Тому осінь поки уявляється не з кредитом МВФ, а з діркою від бублика», – спрогнозував фахівець.

Раніше він висловив думку про те, що для ухвалення рішення про продовження кредитування України існує три показових пункти.

«По-перше, ухвалення пенсійної реформи. Другий момент стосується проведення в Україні земельної реформи. По-третє, кредитори будуть враховувати, хто стане новим главою Нацбанку. Якщо за якоюсь із цих позицій буде негатив, то під питанням опиниться отримання будь-якого наступного траншу МВФ», – попередив експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ