Бюджет Сполучених Штатів на 2017 фінансовий рік, який завершується 30 вересня, досі переглядається та не затверджений остаточно

У Конґресі США представили консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 фінансовий рік. Він передбачає виділення не менше 560,465 млн доларів на підтримку України, передає Укрінформ.

«З коштів, виділених цим Законом відповідно до розділів III і IV, для допомоги Україні повинно бути доступно не менше 410,465 млн доларів», – йдеться в параграфі 7046 проекту документа.

Крім того, у параграфі 9014 зазначається, що з бюджету США виділяється 150 млн доларів у рамках «Ініціативи допомоги Україні у сфері безпеки».

Також у законопроекті засуджується агресія Росії проти України та її анексія півострова Крим. Зокрема, що стосується бюджетних асигнувань, законопроект забороняє виділення будь-яких коштів «на імплементацію будь-яких дій чи політики, які визнають суверенітет РФ над Кримом». Крім того, виключається можливість виділення допомоги окупованому півострову, якщо там фігуруватимуть інтереси російських фінансових установ або офіційних представників російського уряду.

Варто зазначити, що бюджет Сполучених Штатів на 2017 фінансовий рік, який завершується 30 вересня, досі переглядається та не затверджений остаточно. Після голосування в обох палатах Конґресу США документ має затвердити президент.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ