Бельгійський експерт заявив, що українська армія – одна з найцікавіших у Європі

Війна в Україні триватиме доти, поки це буде вигідно Росії, оскільки Кремль у такий спосіб має можливість випробовувати свою нову зброю. Так вважає бельгійський дипломат українського походження Зенон Коваль, про що він розповів в інтерв’ю Українському тижню.

«Поки це буде вигідно Росії, війна триватиме. Москва у такий спосіб випробовує свою зброю та військо. Але, водночас, і українська армія стає однією з найцікавіших та найдосвідченіших у Європі, оскільки постійно працює проти найновішої російської зброї», – зазначив Коваль.

Експерт підкреслив, що українські політики мали би краще працювати, аби консолідувати націю на рівні інформаційної, мовної, медійної, освітньої, економічної політики, оскільки нині спостерігається значний відплив активних і дієвих громадян.

Він додав, що є відчуття, ніби Україна мимоволі стала такою собі лабораторією виживання для цілої Європи.

«І це трапилось уже вдруге. Уперше так було після Чорнобиля. Може, ще не всі це усвідомлюють, але Україну дедалі більше вивчають – це факт. Українська ситуація дуже цікава, але складна. Я завжди думав, що ця земля має в собі якусь містику, якусь особливу енергетику. Скільки цивілізацій зникло без сліду, скільки знищили українців за останні століття, але Україна відроджується і ще існує», – резюмував дипломат.

Читайте: Цьогорічні небойові витрати ЗСУ в зоні АТО перевищили бойові

БЕЗ КОМЕНТАРІВ