Минулого року наша держава посідала 54-ту сходинку

Україна посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритих даних, піднявшись на 30 пунктів порівняно з минулим роком. Про це свідчать результати дослідження Global Open Data Index, що їх оприлюднив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Минулого року Україна посідала 54-ту сходинку в цьому рейтингу.

«Це ще одне свідчення відкритості діяльності уряду. За останній рік ми запровадили єдиний портал відкритих даних, відкрили для вільного доступу більшість базових реєстрів, приєдналися до міжнародної Хартії відкритих даних та затвердили відповідну дорожню карту розвитку відкритих даних», – зазначив прем’єр-міністр.

За результатами дослідження Global Open Data Index Україна посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритих даних! У порівня…

Posted by Volodymyr Groysman on Dienstag, 2. Mai 2017

Згідно з рейтингом, перше місце в рейтингу посіли Австралія і Тайвань з показниками відкритості даних 79%. Далі йдуть Франція (73%), Велика Британія (73%) і Канада (69%).

Сусідні з Україною (49%) сходинки посіли Гонконґ (50%) та Польща (47%). На такому ж рівні (49%) відкритість даних в Австрії та Словенії. Росія перебуває на 34 місці (43%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ