Чубаров запевнив, що Україні вдасться повернути Крим швидше, аніж того хоче Кремль

Україна зможе повернути Крим набагато раніше, аніж би того хотіли у Кремлі. Про це в інтерв’ю Апострофу заявив очільник Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

За словами Чубарова, повернення Криму відбудеться «за нашого життя».

На запитання журналіста, чи для цього має розпастися Російська Федерація, він відповів: «Різні можуть бути варіанти. Якби і розпалася, ми, гадаю, не дуже шкодували б. Головне, щоб це було на благо їм самим».

«Століття існування Російської імперії, потім радянської імперії в таких величезних за обсягами територіях вже остаточно продемонстрували: вони не здатні керувати такими масштабами. Нічого тут немає страшного. Нехай беруть свої історично пов’язані землі, які відповідають, можливо, певному етапу розвитку Російської імперії – і нехай там налагоджують життя», – зауважив нардеп.

Крім того, він запевнив, що мешканці Криму, які підтримали російську окупацію півострова, розчаровуються в Росії.

За його словами, ті, хто підтримав окупацію, на даний момент менш оптимістично оцінюють захоплення Крим Росією.

«Серед таких людей зростає розчарування Росією, але вони не готові ще визнавати свою паскудним роль в її прихід на кримську землю. Це ті, за кого у мене голова не болить, вони завжди знайдуть місце, де їм краще. Таких я називаю, вибачте, перекотиполе», – резюмував парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ