Чубаров: Україна багато у чому неправильно діє щодо окупації Криму

Народний депутат України, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у коментарі 24 дав свою оцінку політиці української влади щодо окупованого Кримського півострова.

За словами Чубарова, протягом трьох років Україна у зовнішній політиці зробила чимало задля того, щоб наші міжнародні партнери не віддалили тему повернення Криму з порядку денного. Проте не все так гладко, як хотілось би.

«Зокрема, наприклад, європейський парламент ухвалив чітку заяву з вимогами повернення Криму до України, припинення репресій і так далі (Європейський парламент 16 березня ухвалив резолюцію щодо українських в’язнів в Росії та ситуації в Криму, – ред.), – підкреслив нардеп.

Як він зазначив, у той же час ми можемо говорити, що у внутрішній політиці ми багато в чому не впоралися. Зокрема, в України немає повної мобілізації всіх галузей життєдіяльності суспільства, спрямованої на повернення окупованого Криму та територій Донецької і Луганської областей.

Лідер Меджлісу запевнив, що багато чого можна було зробити раніше, щоб українці в Криму не втрачали надії.

«Якщо ви не можете напряму допомогти людині, то хоча б маєте чесно з нею спілкуватися і намагатися вирішити ті її потреби, які не вимагають, скажімо, багато витрат. Ідеться про спілкування з материкової Україною, переміщення з окупованих територій на материк», – підсумував парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ