За результатами переговорів сторони вирішили створити транзитну точку для українських пасажирів в «Ататюрку»

Мінінфраструктури ініціювало перемовини з турецькими компаніями Atlas Global і Turkish Airlines, пише Європейська правда.

Перемовини проходили за закритими дверима, були присутні представники аеропорту «Ататюрк», генеральний директор компанії Atlas Global, а також заступник голови та генеральний директор авіакомпанії Turkish Airlines.

За результатами переговорів сторони вирішили створити транзитну точку для українських пасажирів в «Ататюрку».

«Є багато причин для такого рішення: по-перше, після невдачі виходу Ryanair на український ринок міністр повинен зміцнити свою репутацію у свідомості широкої громадськості, по-друге, такі угоди допоможуть аеропорту «Ататюрк» стати повноцінним партнером київського «Борисполя» замість того, щоби конкурувати з ним», – зазначає видання.

Один з експертів у транспортній галузі наголосив, що між турецькими та українськими транспортними компаніями не існує жорсткої конкуренції, тому питання щодо поділу ринку навряд чи обговорювалися. Не виключено, що йшлося про спільні інфраструктурні проекти на території України.

Довідка: Аеропорт «Ататюрк» є третім за величиною аеропортом у Європі за кількістю пасажирів. Згідно з поточними прогнозами, до кінця 2017 року він буде обслуговувати близько 90 мільйонів осіб на рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ