Україна скасувала авіасполучення зі Стамбулом
Україна скасувала авіасполучення зі Стамбулом

В Україні скасували всі заплановані на 16 липня авіарейси в Стамбул. Про це повідомляє прес-служба компанії «МАУ».

«Інформуємо про скасування наступних рейсів: PS 703 Львів-Стамбул від 16 липня і PS 704 Стамбул-Львів; PS 719 Одеса-Стамбул; PS 717 Одеса-Стамбул від 16 липня і PS 718 Стамбул-Одеса; PS 716 Стамбул-Київ від 16 липня; PS 713 Київ-Стамбул і PS 714 Стамбул-Київ від 16 липня; PS751 Київ-Тегеран від 15 липня і PS0752 Тегеран – Київ від 16 липня», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим заплановані рейси в Даламан, Анталію і Бодрум виконують за розкладом.

«У зв’язку з ситуацією в Туреччині, з військовим переворотом, всі рейси 16 липня на Стамбул скасовані. На даний момент рейси на 17 липня заплановано за розкладом», – зазначили в МАУ.

11111_1Згідно онлайн-табло аеропорту «Бориспіль», також скасовані два рейси авіакомпанії Turkish airlines сполученням Київ-Стамбул.

Крім того, згідно з онлайн-табло київського аеропорту «Жуляни», найближчий рейс в Даламан затримується.

Міжнародний аеропорт «Одеса» також скасував рейси в Стамбул, повідомили в адміністрації аеропорту.

«Рішення ухвалено у зв’язку зі спробою військового перевороту і напруженою обстановкою в Туреччині. Поки це стосується столиці Туреччини – Стамбулу, куди рейси не будуть виконуватися до 17 липня. Далі – згідно із ситуацією», – зазначають в адміністрації.

При цьому уточнюється, що аналогічна ситуація і з прийомом авіарейсів зі столиці Туреччини. Водночас це поки не торкнулося перельотів в інші турецькі авіапорти, наприклад, в Анталію.

Згідно з даними Генконсульства України в Туреччині, в Стамбульському міжнародному аеропорту заблокованими виявилися 30 громадян України. Генконсул України Володимир Бондар повідомив, що всі вони – в безпеці.

У свою чергу, Міністерство закордонних справ закликає громадян України утриматися від поїздок до Туреччини.

«У зв’язку із запровадженням надзвичайного стану і встановленням комендантської години в Туреччині, обмеженнями руху в ключових містах і транспортних вузлах цієї країни МЗС закликає громадян України утриматися від поїздок до Туреччини до нормалізації обстановки», – зазначають у відомстві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту. У країні ввели військовий стан і комендантську годину.

Згодом влада країни заявила, що спробу перевороту придушено. Більшість організаторів заколоту затримано. Зокрема, за останніми даними, турецька влада затримала понад 1500 військовослужбовців збройних сил за причетність до спроби військового перевороту. За різними даними, внаслідок заворушень загинула 161 особа, 1440 дістали поранення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ